Cardix Forte – Opinie, Cena, Skutki uboczne, Skład, gdzie kupić (apteka czy sklep)

0
3413

Cardix Forte jest to suplement diety, którego zadaniem jest obniżanie poziomu złego cholesterolu we krwi i ochrona przed chorobami układu sercowo-naczyniowego. Zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi to ryzyko zapchanych tętnic. Objawami mogącymi sugerować problemy z tętnicami są nadciśnienie, szybkie męczenie się, chroniczne bóle głowy, zadyszka, problemy z koncentracją, częste skurcze mięśni. Zmiany miażdżycowe pojawiają się u wielu osób w podeszłym wieku, jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę, że zachorować może każdy – także osoba młoda. Do rozwoju miażdżycy mogą przyczyniać się czynniki genetyczne, ale też niezdrowa dieta i niewłaściwy styl życia. Dobre efekty w walce z chorobami układu krążenia możemy uzyskać stosując suplement diety CardixForte. Producent deklaruje, że regularne stosowanie jego preparatu obniża cholesterol nawet o 87,4% (blaszki miażdżycowe mają rozpuszczać się już po 10 dniach, u większości osób mają zostać całkowicie usunięte po trzech miesiącach kuracji). U badanych zaobserwowano odblokowanie tętnic, poprawę czucia w nogach. Jednocześnie w przeciwieństwie do leków CardixForte opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, dlatego nie powoduje żadnych efektów ubocznych. CardixForte przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. W jego składzie znajdziemy między innymi magnez, witaminy A, C, K, E, aminokwasy, fitosterole, garbniki, olejki eteryczne, flawonoidy.

Zamów Cardix Forte z rabatem 70%,
Rabat obowiązuje do czwartku, 18 lipca 2024r. 

Cardix Forte – opinie

Zanim zdecydujemy się na zakup Cardix Forte, koniecznie zapoznajmy się z opiniami – zobaczmy co do powiedzenia mają konsumenci, którzy zdążyli go przetestować. Poniżej można znaleźć przykładowe opinie dotyczące produktu.

Muszę przyznać, że bardzo bałam się chorób układu krążenia, gdyż w mojej rodzinie były one powszechne. Zdawałam sobie sprawę, że miażdżyca praktycznie uniemożliwia normalne życie. Nie chciałam podzielić losu wielu moich bliskich jednak pech chciał, że prowadziłam siedzący tryb życia (jak większość pracowników w naszym kraju spędzałam codziennie kilka godzin przed komputerem). Na domiar złego moja praca była stresująca, a ja miałam skłonności do zajadania negatywnych emocji. Obudziłam się dopiero w momencie, gdy okazało się, że wyniki moich badań okresowych są bardzo złe. Lekarz powiedział mi, że jeżeli czegoś nie zmienię, grozi mi miażdżyca, a nawet zawał. Dopiero jego słowa przemówiły mi do wyobraźni. W trosce o swoje życie zaczęłam odżywiać się zdrowo, zaczęłam się też więcej ruszać (obowiązkowo bez względu na pogodę godzina szybkiego marszu dziennie). Potrzebowałam jednak dodatkowego wsparcia w walce z podwyższonym cholesterolem. W internecie znalazłam informację o CardixForte, który cieszył się bardzo dobrymi opiniami. Postanowiłam spróbować, choć suplement ten nie był najtańszy. Z perspektywy czasu mogą powiedzieć, że był to znakomity wybór. Po trzech miesiącach kuracji CardixForte lekarz ze zdumieniem stwierdził, że nie mam już problemów z cholesterolem. CardixForte choć skuteczny, nie spowodował u mnie żadnych efektów ubocznych.

Marlena, 40 lat

Inna opinia z forum:

Poważne problemy z podwyższonym cholesterolem i zagrożenie miażdżycą zostały u mnie zdiagnozowane w roku, w którym przeszłam na emeryturę. Jako, że miażdżyca jest chorobą cywilizacyjną, nikogo nie zdziwiły moje negatywne wyniki badań. Od lekarza usłyszałam nawet, że w moim wieku to normalne. Dostałam od niego receptę na leki, które miałam przyjmować do końca życia. Muszę przyznać, że załamałam się, kiedy przeczytałam na ulotce listę towarzyszących im efektów ubocznych. Pomyślałam, że nawet jeśli przyjmowanie tych leków uchroni mnie przed miażdżycą, umrę na raka wątroby. Zaczęłam szukać bardziej naturalnych metod leczenia. Wiedziałam, że muszę zmienić dietę i styl życia, jednak to mogło okazać się niewystarczające. Poprawa nie przychodziła szybko. Przełomem w walce z cholesterolem był dzień, kiedy znajoma poleciła mi CardixForte (który miał bardzo pomóc jej mamie). Jestem jej niezmiernie wdzięczna, gdyż suplement ten pomógł także i mi. Po około trzech miesiącach kuracji moje wyniki badań były zdumiewająco dobre. Zamierzam nadal przyjmować CardixForte i polecam go innym (zwłaszcza, że jest to produkt naturalny, nie powodujący skutków ubocznych).

Wioletta, 67 lat

Cardix Forte – skład

Główny skład produktu tu:

Składnik Opis działania
Ekstrakt z Centella asiatica (gotu kola) Gotu kola poprawia napięcie i elastyczność, naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, zapobiega zlepianiu płytek krwi.
Wyciąg z liści kwiatu lotosu Ekstrakt z liści kwiatu lotosu poprawia przepływ krwi, czego naturalną konsekwencją jest obniżenie ciśnienia tętniczego.
Diosmina Diosmina zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, posiada działanie przeciwobrzękowe, usprawnia krążenie w naczyniach włosowatych.
Wyciąg z kory migdałowej Ekstrakt z kory migdałowej wspiera funkcjonowanie mięśnia sercowego.

 

Oraz inne mikro i makro składniki chronione prawem patentowym producenta.

Cardix Forte – skutki uboczne

Cardix Forte jest preparatem dokładnie przebadanym, co minimalizuje skutki uboczne jego stosowania. Bezpieczeństwo suplementu zwiększa również fakt, że jest on oparty tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, które są najczęściej dobrze tolerowane przez ludzki organizm.

Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu może być ewentualnie alergia lub nadwrażliwość na co najmniej jeden z jego składników (zdarza się to rzadko).

Kuracja Cardix Forte nie jest wymagająca. Wystarczy, że każdego dnia będziemy przyjmować jedną (tabletki są łatwe do połknięcia) tabletkę  popijemy ją obficie wodą. Suplement może być stosowany przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

U osób badanych, które przyjmowały Cardix Forte przez trzy miesiące zaobserwowano obniżenie ciśnienia tętniczego, spadek złego cholesterolu (nawet o ponad 60%). Właściwości preparatu obniżają ryzyko zawału serca i chorób układu krążenia.

Cardix Forte – cena 

Cena regularna preparatu Cardix Forte to 274 złote (pamiętajmy, żeby do ceny produktu doliczyć również opłatę za przesyłkę kurierską). Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zakup suplementu w regularnej cenie, mamy dobrą wiadomość – Cardix Forte jest okazjonalnie dostępny w bardzo atrakcyjnych promocjach. W chwili obecnej istnieje możliwość nabycia go za pół ceny, czyli 137 złotych. Warto się pospieszyć, gdyż producent zapowiada zakończenie promocji po wyczerpaniu limitu 200 zamówień. W celu złożenia zamówienia powinniśmy odwiedzić stronę producenta Cardix Forte, a następnie wypełnić zamieszczony tam formularz (będziemy zobowiązani do podania swojego imienia i numeru telefonu). Po przesłaniu formularza zadzwoni do nas konsultant, z którym uzgodnimy zasady dostawy i zapłaty.

Cardix Forte – gdzie kupić (apteka, czy sklep)

Producent Cardix Forte nie sprzedaje swojego suplementu w aptekach. Jego zdaniem lekarze i farmaceuci obawiają się utraty korzyści, jakie wiążą się z przepisywaniem standardowych leków obniżających poziom cholesterolu. Być może w przyszłości preparat będzie dostępny w aptece, jednak w tym momencie można go nabyć jedynie za pośrednictwem strony internetowej producenta. Zaleca się unikanie zakupu produktów przypominających Cardix Forte dostępnych między innymi na aukcjach internetowych istnieje duże prawdopodobieństwo, że trafimy na produkt nieoryginalny.

Więcej informacji na stronie producenta

7.5/10 - (2 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here