Flexumgel – opinie, skutki uboczne, cena, gdzie kupić (apteka czy sklep)

0
2558

Flexumgel jest to preparat przeznaczony dla osób cierpiących na choroby stawów (między innymi na reumatoidalne zapalenie stawów). Choroby stawów mają podłoże autoimmunologiczne (ludzki organizm z nieznanego powodu zaczyna atakować sam siebie). Kobiety cierpią na nie częściej niż mężczyźni. Ich objawami się między innymi silny ból stawów, drętwienie, mrowienie, sztywność stawów, guzki reumatoidalne, obrzęki, sztywność mięśni, chroniczne zmęczenie, często występujące stany podgorączkowe, przykurcze stawów (a także ich nadwrażliwość na dotyk i ucisk), problemy z wyprostowaniem palców, niemożność zaciśnięcia dłoni w pięść. Istnieją podejrzenia, że stany zapalne stawów mogą się pojawić na skutek zakażenia wirusowego lub bakteryjnego. Prawdopodobieństwo zachorowania mogą zwiększać czynniki genetyczne, silny stres, palenie papierosów, a także osłabienie układu immunologicznego. Problemy ze stawami mogą wynikać także z zaawansowanego wieku, stosowania niewłaściwej diety, niedoborów witamin i minerałów, wychłodzenia, różnego rodzaju obrażeń, zaburzeń metabolizmu, czy chorób układu krążenia. Producent preparatu Flexumgel deklaruje, że jego produkt likwiduje dolegliwości stawów niezależnie od tego jaka jest ich przyczyna. Flexumgel ma likwidować przyczynę choroby (stany zapalne w organizmie), a nie tylko jej objawy. Ma on szybko łagodzić ostry i uciążliwy ból, zmniejszać obrzęki, a także poprawiać ruchomość stawów. Na tle wielu innych leków przeznaczonych do leczenia chorób stawów Flexumgel różni się tym, że nie powoduje skutków ubocznych (wynika to z faktu, że w jego składzie znajdują się same naturalne składniki.

Zamów Flexum Gel z rabatem 62%,
Rabat obowiązuje do środy, 29 listopada 2023r. 

Flexumgel – opinie

Flexumgel nie jest produktem tanim, dlatego przed zakupem warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Jeżeli nie znamy osób, które miały już okazję go przetestować, zapoznajmy się z opiniami w internecie. Poniżej niektóre z nich:

Nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłabym problemów ze stawami. Jest to choroba, która wyniszcza nie tylko nasze ciało, ale również psychikę. Kiedy moja choroba zaostrzała się, nie byłam w stanie zrobić sobie herbaty. O wchodzeniu po schodach nie było nawet mowy. Miałam wrażenie, że ludzie wokół mnie poruszali się bardzo szybko. Ja nie mogłam za nimi nadążyć. Kiedy byłam zmuszona jechać autobusem, gorączkowo myślałam tylko o tym, czy uda mi się wstać i przejść do drzwi wystarczająco szybko, by wysiąść na swoim przystanku. Dodam, że nie mam jeszcze czterdziestu lat. Przez problemy ze stawami czułam się bardzo osamotniona, gdyż większość ludzi nie miała pojęcia co czuję. Nie sądziłam, że coś może mi pomóc. Jednak moja mama poleciła mi Flexumgel, który jej samej bardzo pomógł. Gdyby rekomendacja pochodziła z innego źródła, nie kupiłabym go (kosztuje dużo jak dla mnie). Dziś uważam, że Flexumgel uratował mi życie. W ciągu kilku minut zlikwidował ból stawów, a w ciągu kilku tygodni praktycznie w stu procentach przywrócił mi sprawność.

Monika, 39 lat

Kolejna opinia z forum:

Od zawsze cieszyłem się dobrym zdrowiem. Czasami nawet miałem wrażenie, że jestem niezniszczalny. Z utęsknieniem oczekiwałem emerytury, gdyż wolny czas zamierzałem poświęcić na podróżowanie i robienie innych wspaniałych rzeczy, na które wcześniej nie miałem czasu. Choroba stawów pojawiła się dosłownie z dnia na dzień i pokrzyżowała moje plany. W najgorszym okresie ruchomość moich stawów wynosiła może ze trzy centymetry. Odczuwałem przeszywający ból, miałem wielkie obrzęki. Jednak to nie chore ciało było największym problemem, ale moja głowa. Unieruchomienie i uzależnienie od innych osób (przez całe życie to ja opiekowałem się rodziną) sprawiło, że wpadłem w depresję. Pomogła mi moja żona, która bardzo mnie wspierała. Pewnego dnia przyniosła mi Flexumgel. Nie wierzyłem w jego działanie, ale szczerze mówiąc nie miałem nic do gadania. Efekty mnie zaskoczyły. Naprawdę silny, przenikliwy ból ustąpił po dziesięciu minutach, a obrzęk się zmniejszył. Po kilku tygodniach regularnego stosowania Flexumgel mogłem już iść pobiegać. Polecam ten preparat wszystkim (niezależnie od wieku), którzy mają problemy ze stawami.

Janusz, 66 lat

Flexumgel – skład

Sekretem skuteczności Flexumgel jest jego innowacyjny skład. Preparat zaprojektowali naukowcy ze Światowej Organizacji ds. Zwalczania Chorób Współczesnych. Szukanie odpowiednich naturalnych składników, a następnie łączenie ich w odpowiednich proporcjach trwało wiele miesięcy. Producent preparatu przekonuje, że dzięki temu możemy mieć pewność skuteczności i pełnego bezpieczeństwa stosowania Flexumgel. Produkt nie zawiera żadnego zbędnego składnika (co więcej wszystkie składniki wzmacniają i uzupełniają działanie pozostałych). Został stworzony by powstrzymać dalszą degradację stawów, a jednocześnie regenerować już uszkodzone tkanki. Innowacyjna formuła sprawia, że składniki aktywne są w stanie szybko przeniknąć do chrząstki. W składzie Flexumgel znajdują się między innymi:

Składnik Opis działania
Wyciąg z rozgwiazdy Ekstrakt z rozgwiazdy jest w stanie szybko zlikwidować stany zapalne, poprawić krążenie krwi, a także zwiększyć ruchomość stawów.
Bosswelia serrata Bosswelia serrata jest to indyjskie drzewo, z którego pozyskuje się żywicę o bardzo cennych właściwościach. Roślina ta charakteryzuje się silnym działaniem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, dlatego chętnie wykorzystuje się ją w celu wzmocnienia kości i stawów (jej regularne stosowanie pozwala uzyskać nową i w pełni zdrową chrząstkę). Prawdopodobnie jest ona w stanie zwalczać nowotwory. Bosswelia serrata ma również pozytywny wpływ na skórę – ujędrnia ją, a także likwiduje nieestetyczne zaczerwienienia.
Wyciąg z diabelskiego pazura Diabelski pazur (nazywany także czarcim pazurem) to roślina od wieków wykorzystywana w medycynie ludowej. W jego składzie znajdują się między innymi glikozydy irydowe (są to substancje o potwierdzonym naukowo działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym i przeciwbólowym). Jego działanie jest tak silne, że często porównuje się go z lekami przeciwbólowymi przepisywanymi na receptę. Jest on skuteczny w leczeniu reumatyzmu (wzmacnia on ścięgna, więzadła, przyspiesza regenerację uszkodzonych stawów), może nawet spowalniać rozwój guzów nowotworowych.
Wyciąg z jeżowca Wyciąg z jeżowca jest niezwykle pomocny w regeneracji uszkodzonych stawów. Jest on w stanie szybko zniwelować obrzęki i zwiększyć ruchomość stawów. Co więcej posiada on działanie przeciwbólowe.

 

Flexumgel – skutki ubocze

Flexumgel to preparat nie tylko skuteczny, ale też wolny od skutków ubocznych (wyjątkiem jest pozytywny efekt uboczny – Flexumgel bardzo pozytywnie wpływa na kondycję skóry, choć nie to jest jego głównym zadaniem). Zdaniem jego producenta może on odbudowywać stawy i tkankę chrzęstną nawet u ludzi w zaawansowanym wieku. Przed wprowadzeniem na rynek Flexumgel został gruntownie przebadany (badania były przeprowadzone na dużej grupie osób – 2500 uczestników). U wszystkich zlikwidował on dolegliwości bólowe towarzyszące zapaleniom stawów – stało się to po maksymalnie dziesięciu minutach. Aż 98% badanych zaobserwowało u siebie odbudowę tkanki chrzęstnej. Aż 93% uczestników badania całkowicie pozbyło się choroby zwyrodnieniowej stawów.

Stosowanie Flexumgel jest bardzo proste. Wystarczy nałożyć cienką warstwę kremu na obolałe, dotknięte obrzękiem miejsce. Preparat należy delikatnie wmasować w skórę okrężnymi ruchami. Zaleca się powtarzanie tego zabiegu przez maksymalnie 45 dni. Najlepiej od dwóch do trzech raza dziennie. Ważne jest, żeby stosować go dzień po dniu (tylko wtedy uzyskamy pożądane efekty maksymalnie szybko).

Przeciwwskazaniem do stosowania Flexumgel jest alergia na którykolwiek ze składników. Jednocześnie takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko (u żadnego z 2500 uczestników badania nie pojawiła się reakcja alergiczna).

Flexumgel powinien być przechowywany w ciemnym miejscu, w temperaturze niższej niż dwadzieścia pięć stopni Celsjusza i koniecznie poza zasięgiem dzieci. Posiada on długi, bo dwuletni termin przydatności do użycia.

Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości czy Flexumgel jest preparatem dla nas – skonsultujmy się z lekarzem (dotyczy to szczególnie osób, które poza chorobami stawów cierpią także na schorzenia skóry).

Flexumgel – cena

Flexumgel należy do preparatów z górnej półki cenowej. Jego regularna cena to 338 złotych (tyle kosztuje opakowanie zawierające 50 ml produktu). Do tego musimy doliczyć jeszcze koszty wysyłki. Nie jest to mało, jednak osobo, którym Flexumgel pomógł pozbyć się dolegliwości stawowych przekonują, że produkt jest warto swojej ceny. Konsumenci zainteresowani tym preparatem mają obecnie okazję zamówić Flexumgel z dużym rabatem. W cenie promocyjnej jest on dostępny za 159 złotych (informujemy, że cena promocyjna obowiązuje jedynie na terytorium Polski). W przypadku zakupu z rabatem dostawa jest darmowa. Przypominamy, że promocja jest ograniczona w czasie (skończy się w momencie wyczerpania promocyjnych opakowań). Flexumgel można kupić jedynie za pośrednictwem internetu. Jeżeli chcemy złożyć zamówienie, wchodzimy na stronę producenta i wypełniamy znajdujący się tam formularz (trzeba podać swoje imię i nazwisko, a także numer do kontaktu). Następnie musimy poczekać na kontakt od konsultanta, z którym uzgodnimy warunki płatności i dostawy.

Flexumgel – apteka czy sklep? Gdzie kupić?

Flexumgel z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny, jednak w tej chwili nie możemy kupić go w aptece, sklepie, czy na aukcji internetowej. Producent mówi, że wprowadzenie preparatu do aptek nie jest niemożliwe, jednak chce z tym poczekać, gdyż w chwili obecnej apteki pobierają bardzo wysokie marże (konieczność ich opłacenia spowodowałaby podniesienie cen kremu, który i tak nie należy do produktów tanich). Jeżeli zależy nam na produkcje oryginalnym i pełnowartościowym – zamówmy go za pośrednictwem strony internetowej producenta (jest to jedyne miejsce, gdzie można kupić oryginalny Flexumgel). Może się zdarzyć, że znajdziemy Flexumgel (a raczej preparaty do złudzenia go przypominające) w innych sklepach lub na aukcjach internetowych. Producent przekonuje, że z ogromnym prawdopodobieństwem są to podróbki (nie mamy pewności co do ich składu, a także tego w jakich warunkach były przechowywane), za które w żaden sposób nie może brać odpowiedzialności. Z uwagi na sytuację z epidemią każdy produkt jest pakowany w sterylnych warunkach – klienci mają gwarancję bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie producenta

8.3/10 - (11 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here