A-cardin [-56%] Opinie, Cena, Efekty, Skład – gdzie kupić (Apteka czy sklep)

1
7459

A-cardin jest to innowacyjny suplement diety polecany w profilaktyce nadciśnienia i chorób układu krążenia. Współcześnie w Polsce choroby układu krążenia są najczęstszymi przyczynami zgonów. Są one tak powszechne, że zaczęto określać je mianem chorób cywilizacyjnych. Na zachorowanie mają wpływ predyspozycje genetyczne, choć istnieje wiele innych czynników, które przesądzają o tym, czy choroba się rozwinie. W grupie zwiększonego ryzyka są osoby palące papierosy, prowadzące mało aktywny tryb życia, osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu, z upośledzoną tolerancją glukozy, cierpiący na nadwagę lub otyłość, stosujący nieodpowiednią dietę. Większe zagrożenie chorobami układu krążenia stwierdza się u mężczyzn, osób cierpiących na depresję, doświadczających silnego stresu, osób w podeszłym wieku. Jak widać do zachorowania możemy przyczynić się w dużej mierze sami. Możemy mu też zapobiec. Niezmiernie ważna jest zmiana stylu życia, a także profilaktyczne stosowanie suplementu diety A-cardin. Jego producent przekonuje, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia, a jednocześnie skuteczny. A-cardin to mieszanka ziół leczniczych, która odmładza ściany naczyń krwionośnych, obniża ciśnienie i normalizuje lipidy we krwi. W dłuższej perspektywie czasu stosowanie tego suplementu może chronić przed zawałem serca i udarem mózgu. Suplement jest prosty w zastosowaniu – wystarczy połknąć jedną kapsułkę dziennie i popić ją wodą. Zaleca się przyjmowanie go przynajmniej przez miesiąc (choć im dłuższa kuracja, tym lepsze efekty).

Zamów A-Cardin z rabatem 56%,
Rabat obowiązuje do piątku, 24 maja 2024r. 

A-cardin – Opinie

W przypadku A-cardin opinie są podzielone. Negatywne komentarze dotyczą przede wszystkim dość wysokiej ceny i problemów z dostępnością produktu w aptekach i sklepach stacjonarnych. Choroby układu krążenia to jeden z największych problemów polskiego społeczeństwa. Nie powinno więc dziwić, że na rynku co chwila pojawiają się nowe leki i suplementy diety, które mają za zadanie obniżyć ciśnienie i poprawić jakość funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Niestety nie wszystkie one są skuteczne. Z tego względu przed zakupem warto jest dokładnie zapoznać się ze składem interesującego nas preparatu, a także z opiniami na jego temat. . Oto przykładowe opinie konsumentów o suplemencie diety A-cardin:

Dziś wiem, że zachorowałem na własne życzenie. W mojej rodzinie nikt nie miał problemów z chorobami układu krążenia, jednak większość bliskich mi osób zdrowo się odżywiała i prowadziła aktywny tryb życia. W moim przypadku było inaczej. Od wczesnego rana do późnego wieczora pracowałem w biurze. Większość czasu siedziałem przy biurku. Mogłoby się wydawać, że była to lekka praca, jednak moja odpowiedzialność była dość duża, w związku z czym byłem zestresowany. Sposobami na uspokojenie i rozluźnienie przez wiele lat były dla mnie papierosy, a okazjonalnie również alkohol. Pomagało na krótką metę, jednak ostatecznie zrujnowało mi to zdrowie. Coraz częściej bolała mnie głowa. Rano wstawałem zmęczony (niezależnie od tego jak długo spałem w nocy), od czasu do czasu miałem duszności. O tym, że mam nadciśnienie zorientowałem się bardzo późno. Jego objawy początkowo były na tyle delikatne, że je bagatelizowałem. Kiedy trafiłem do lekarza sprawa była już bardzo poważna. Usłyszałem, że albo radykalnie zmieniam styl swojego życia, albo mam się szykować do podróży w zaświaty. Szczerze mówiąc byłem przerażony, ale tylko dzięki temu mogłem zmienić swoje wieloletnie złe nawyki. Zacząłem się zdrowo odżywiać, uprawiać sport (początkowo były to tylko dłuższe spacery). Bardzo pomógł mi również suplement diety A-cardin. Praktycznie wyeliminował on u mnie problem skoków ciśnienie. Jestem również przekonany, że miał on wpływ na obniżenie poziomu złego cholesterolu w mojej krwi. Jako, że jego skład jest w pełni naturalny – nie miałem też żadnych problemów z efektami ubocznymi. Uważam, że A-cardin jest doskonałym wyborem w profilaktyce chorób układu krążenia. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie obejdzie się bez zmiany diety i stylu życia na zdrowsze.

Roman, 46 lat

Kolejna opinia z forum:

Z chorobami układu sercowo-naczyniowego mieli problem zarówno moi dziadkowie, jak i rodzice. Niemal wszyscy w mojej rodzinie zmarli na zawał serca (wyjątkiem jest dziadek, który miał udar mózgu). Spodziewałam się, że w przyszłości mogę zachorować, nie myślałam jednak, że zdarzy się to tak szybko. Myślę, że duży wpływ na stan mojego zdrowia miały nie tylko geny, ale też styl życia. Jak wielu moich znajomych prowadziłam siedzący tryb życia. Wizyta na siłowni trzy razy w tygodniu to było o wiele za mało. Siedziałam przed komputerem nawet przez kilkanaście godzin dziennie, co upośledzało przepływ krwi i prawdopodobnie spowodowało u mnie żylaki. Praca w zamkniętym, sztucznie oświetlonym pomieszczeniu przyprawiała mnie o depresję. Smutek i zły nastrój nieświadomie próbowałam poprawiać słodyczami i pizzą. W efekcie zaczęłam tyć. Wszystko to sprawiło, że pojawiło się u mnie nadciśnienie. Każdego dnia czułam się coraz gorzej. Cierpiałam na chroniczne zmęczenie. Badania kontrolne wyszły u mnie tragicznie. Okazało się, że mam nadciśnienie i bardzo wysoki poziom złego cholesterolu we krwi. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić, bo inaczej będzie bardzo źle. Zaczęłam od zamówienia suplementu diety A-cardin, o którym już wcześniej słyszałam dużo dobrego. Trzymiesięczna suplementacja sprawiła, że poczułam się zdecydowanie lepiej. Moje ciśnienie się ustabilizowało, obniżył się też poziom złego cholesterolu. Myślę, że to początkowe sukcesy z A-cardin dały mi siłę, żeby zawalczyć o swoje zdrowie. Zaczęłam się lepiej odżywiać. Wizyty na siłowni zamieniłam na długie spacery. Zadbałam też o to, żeby spać co najmniej osiem godzin dziennie (wcześniej było to dla mnie nie do pomyślenia). Wiem, że jeszcze wiele przede mną, ale obecnie czuję się znacznie lepiej. Planują nadal suplementować A-cardin, gdyż czuję jego pozytywny wpływ na mój organizm.

Martyna, 40 lat

A-cardin – skład

Mocną stroną suplementu diety A-cardin jest jego w pełni naturalny skład. Jednocześnie zioła w nim zawarte mają bardzo silne działanie, dzięki czemu ich pozytywny wpływ na organizm jest widoczny szybko. A-cardin to między innymi:

Składnik  Opis działania
Miłorząb dwuklapowy Miłorząb dwuklapowy (nazywany również miłorzębem japońskim) to roślina od tysięcy lat wykorzystywana w tradycyjnej medycynie chińskiej. Współczesna nauka potwierdziła jego dobroczynny wpływ na ludzki organizm. W składzie miłorzębu znajdziemy aż sześćdziesiąt substancji aktywnych (w tym flawonoidy), które działają ochronnie na układ sercowo-naczyniowy. Roślina wykazuje silne działania antyoksydacyjne, chroni przed nadmiernym krzepnięciem krwi, działa przeciwzapalnie, opóźnia też procesy starzenia.
Rdest wielokwiatowy Rdest wielokwiatowy skutecznie wspiera pracę serca i całego układu krążenia. Pomaga on obniżyć poziom złego cholesterolu, a także zwiększyć stężenie cholesterolu dobrego. Zmniejsza on ryzyko powstawania zakrzepów, a także obniża ciśnienie krwi.
Ekstrakt z karczocha Ekstrakt z karczocha jest wyjątkowo skuteczny w obniżaniu poziomu złego cholesterolu we krwi. Co więcej zwiększa on elastyczność naczyń krwionośnych. Jego długotrwałe stosowanie może uchronić nas przed miażdżycą tętnic.
Berberys Berberys pospolity obniża ciśnienie tętnicze i reguluje pracę serca. Dzięki zawartości berberyny obniża on poziom złego cholesterolu we krwi. Obecna w nim kryptopina zapobiega arytmii. Z kolei polifenole wzmacniają ściany naczyń krwionośnych.

 

A-cardin – skutki uboczne

Producent suplementu diety A-cardin przekonuje, że jego produkt nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Charakteryzuje się on w pełni naturalnym składem i jedynym przeciwwskazaniem do jego stosowania jest alergia na którykolwiek z obecnych w nim składników. Zanim został on wypuszczony na rynek przeszedł wiele badań potwierdzających jego bezpieczeństwo. Zawarte w nim ekstrakty roślinne zapobiegają nagłym skokom ciśnienia, normalizują lipidy we krwi, odmładzają ściany naczyń krwionośnych od wewnątrz.

Zaleca się stosowanie A-cardin codziennie rano. Wystarczy połknąć jedną tabletkę i popić ją dużą ilością wody. Producent deklaruje, że pierwsze efekty pojawią się już po trzydziestu dniach stosowania – choć dla poprawy zdrowia zalecana jest dłuższa (minimum trzymiesięczna) kuracja. Nie powinno się odstawiać suplementu jak tylko ciśnienie tętnicze się unormuje. Nie ma przeciwwskazań, żeby stosować A-cardin przez dłuższy czas.

A-cardin – cena

A-cardin jest obecnie uważany za jeden z najlepszych suplementów diety obniżających ciśnienie i chroniących przed chorobami układu sercowo-naczyniowego. Wysoka jakość w pełni usprawiedliwia jego nie najniższą cenę. Cena A-cardin to 274 złote (tyle musimy zapłacić za jedno opakowanie zawierające trzydzieści kapsułek, które wystarczy na jeden miesiąc kuracji). Warto zdawać sobie sprawę, że suplement ten jest okazjonalnie dostępny w promocyjnych cenach (wszelkie informacje na temat aktualnie obowiązujących promocji dostępne są pod tym adresem). Obecnie można go kupić z pięćdziesięcio-procentowym rabatem, czyli za sto trzydzieści siedem złotych (pamiętajmy jednak, żeby do ceny produktu doliczyć koszty wysyłki).

A-cardin – gdzie kupić (apteka czy sklep)?

A-Cardin gdzie kupić Apteka, czy sklepDla części osób problemem jest, że suplement diety A-cardin nie jest dostępny w aptekach (nie można go kupić również w żadnym innym sklepie). Producent deklaruje, że w przyszłości być może pojawi się on w aptekach (jednak w tej chwili jest to nierealne, ponieważ marże są za wysokie). Przekonujemy do zamówienia A-cardin na stronie producenta (jest to jedyne miejsce, gdzie aktualnie można nabyć oryginalny, najwyższej jakości produkt). Żeby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz dostępny na stronie, a następnie poczekać na telefon od konsultanta. Istnieje możliwość wysyłki A-cardin pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej (koszty różnią się w zależności od sposobu dostawy, a także miejsca, gdzie ma zostać wysłana przesyłka – przesyłki zagraniczne są z oczywistych względów droższe).

Więcej informacji na stronie producenta

5.9/10 - (57 votes)

1 KOMENTARZ

  1. W skład preparatu wchodzi miłorzęb japoński. NIE ! należy stosować w przypadku stałego przyjmowania preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy lub leków przeciwzakrzepowych. W przypadku stosowania innych leków należy skonsultować się z lekarzem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here