Magnetum ARTHRO – efekty, opinie, skutki uboczne, cena, gdzie kupić (sklep, czy apteka)

0
2398

Magnetum ARTHRO to plastry magnetyczne, które pomagają w łagodzeniu bólu spowodowanego przez choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, urazy sportowe, zaburzenia krążenia, trudno gojące się rany i oparzenia. Problemy ze stawami mogą być spowodowane różnymi czynnikami – nadmierną aktywnością fizyczną, obciążeniem nadprogramowymi kilogramami, urazami, chorobami reumatycznymi, infekcjami bakteryjnymi, nowotworami, stanem zapalnym jelit. Plastry Magnetum ARTHRO mają być pomocne niezależnie od tego jaka jest przyczyna dolegliwości bólowych. Producent innowacyjnych plastrów deklaruje, że eliminują one chroniczny ból nawet po dziesięciu minutach, w ciągu siedmiu dni redukują opuchliznę, stany zapalne i obrzęki, zwiększają ilość kolagenu wypełniającego ubytki chrząstki stawowej, rozwiązują problem trzeszczących i sztywnych stawów. Plastry Magnetum ARTHRO mają być skuteczniejsze od konwencjonalnych leków przeciwbólowych, gdyż działają miejscowo, ich aplikacja jest prosta, a pozytywne efekty działania są zauważalne już po chwili. Stosowanie plastrów jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje żadnych efektów ubocznych (zostały one dokładnie przebadane – u większości osób badanych pozytywne efekty były trwałe). W przeciwieństwie do silnych leków przeciwbólowych Magnetum ARTHRO można kupić bez recepty.

Zamów Magnetum ARTHRO z rabatem 62%,
Rabat obowiązuje do czwartku, 18 lipca 2024r. 

Magnetum ARTHRO – opinie

Plastry Magnetum ARTHRO nie należą do produktów tanich, dlatego ich zakup warto jest dobrze przemyśleć. Zdecydowanie polecamy rozmowę z osobami, które miały już okazje je przetestować. Jeżeli nie znamy nikogo takiego, warto zapoznać się z opiniami w sieci – jest ich obecnie coraz więcej. Co o plastrach Magnetum ARTHRO myślą klienci, którzy zdecydowali się na ich zakup?

Moja droga do odkrycia plastrów Magnetum ARTHRO była długa i wyboista. Na problemy ze stawami zaczęłam narzekać dość wcześnie. Być może dlatego, że w młodości wyczynowo uprawiałam sport. Myślałam wówczas jedynie o najlepszych wynikach i nie oszczędzałam się. Około czterdziestego roku życia obrzęki i stany zapalne stawów były już dla mnie codziennością. Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że jedynie leki przepisywane na receptę mogą pomóc w złagodzeniu mojego bólu. I rzeczywiście leki przynosiły ulgę, jednak tylko na chwilę. Problem nie został zlikwidowany i regularnie powracał. Dodatkowo preparaty, które przyjmowałam miały negatywny wpływ na cały mój organizm. Kiedy poczułam, że moja wątroba nie zniesie kolejnej dawki leków przeciwzapalnych, zaczęłam szukać alternatywnych rozwiązań. W ten sposób trafiłam na zachwalane w sieci plastry Magnetum ARTHRO. Szczerze mówiąc nie wierzyłam w ich działanie, jednak nie miałam większego wyboru. Na szczęście okazało się, że plastry zaczęły działać już po kilku minutach. Ból zniknął. Po kilkunastu dniach całkowicie pozbyłam się obrzęków i poprawiałam ruchomość stawów. A to wszystko bez jakichkolwiek efektów ubocznych. Jestem zachwycona działaniem plastrów magnetycznych. Żałuję jedynie, że wypróbowałam je tak późno.

Malwina, 42 lata

Inna opinia z forum:

Przez długi czas zmagałem się z chronicznym bólem związanym z kontuzją, której doznałem podczas górskiej wyprawy (uraz kolana). Lekarz zalecił mi całkowitą rezygnację ze sportu i unikanie nadwyrężenia nogi. Stosowałem się do jego zaleceń, jednak kontuzja od czasu do czasu dawała o sobie znać. Ból był odczuwalny nawet po kilku miesiącach. Miałem zapisane leki przeciwbólowe, jednocześnie wiedziałem, że nie mogę ich przyjmować przez długi czas, gdyż zrujnują mi zdrowie. Zapisałem się do fizjoterapeuty i rzeczywiście po zabiegu czułem się dobrze. Niestety po około tygodniu ból znowu wracał. Powiedziałem o tym fizjoterapeucie, a ten polecił mi plastry Magnetum ARTHRO, których miałem używać pomiędzy zabiegami. Dziś mogę śmiało przyznać, że plastry magnetyczne w moim przypadku były strzałem w dziesiątkę. Żadne leki nie likwidowały u mnie bólu tak szybko. Co więcej już po kilku dniach ich stosowania obrzęk kolana znacząco się zmniejszył. Polecam Magnetum ARTHRO wszystkim osobom po kontuzjach, które mają ochotę sięgnąć po leki przeciwbólowe. Dzięki plastrom można uzyskać lepszy efekt, a jednocześnie nie obciążać swojego organizmu.

Mikołaj, 30 lat

Magnetum ARTHRO – skutki uboczne

Przed pojawieniem się na rynku plastry Magnetum ARTHRO zostały dokładnie przebadane na dużej grupie osób. Badania potwierdziły, że nie powodują one żadnych efektów ubocznych. Plastry biomagnetyczne poprawiają zdolności wiązania tlenu przez czerwone krwinki, usprawniają przepływ krwi, regulują napięcie naczyń krwionośnych co wiąże się z lepszym transportem substancji odżywczych i tlenu. Dodatkowo Magnetum ARTHRO wyrównują poziom ciśnienia tętniczego. Bezpośrednio po przyklejeniu plastra w okolicy bolącego miejsca następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zablokowanie impulsów bólu przesyłanych do mózgu. Działanie pola magnetycznego sprawia, że zwiększa się aktywność enzymów, zahamowany zostaje wzrost obrzęku, następuje rozkurczenie tkanki mięśniowej, redukcji ulegają stany zapalne, a tkanki wracają do dawnej sprężystości.

Plastry z magnesami przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma również znaczenia to na jakim etapie rozwoju jest nasze schorzenie. Aplikacja plastrów jest bardzo prosta – naklejamy je na dobrze oczyszczoną skórę w miejscu, gdzie odczuwamy największy ból.

Magnetum ARTHRO – cena

Innowacyjne plastry Magnetum ARTHRO z pewnością nie należą do produktów najtańszych, jednak zdaniem producenta i osób, które miały okazję je przetestować – są warte swojej ceny. W cenie regularnej opakowanie plastrów kosztuje 274 złote (do tej ceny należy doliczyć koszty wysyłki). Warto zdawać sobie sprawę, że okazjonalne są one sprzedawane w bardzo korzystnych promocjach (wszystkie informacje odnośnie aktualnych promocji na plastry Magnetum ARTHRO będą dostępne na tej stronie). W promocji plastry magnetyczne kosztują 137 złotych (oszczędzamy więc 50%). Żeby złożyć zamówienie należy na stronie producenta podać swoje imię i numer telefonu. Następnie czekamy na telefon od konsultanta, który uzgadnia z nami warunki zapłaty i dostawy.

Magnetum ARTHRO – gdzie kupić (apteka czy sklep)

Osoby zainteresowane zakupem plastrów magnetycznych mogą je nabyć za pośrednictwem strony producenta. Choć naturalne po tego typu produkty udajemy się do apteki, Magnetum ARTHRO dostępne są jedynie w sprzedaży internetowej. Producent plastrów nie wyklucza, że w przyszłości wprowadzi je do aptek, jednak w tej chwili (przyczyną są bardzo wysokie marże) nie jest to możliwe. Zdecydowanie zachęcamy do zamawiania Magnetum ARTHRO przez stronę producenta, gdyż tylko wówczas mamy gwarancję zakupu najwyższej jakości pełnowartościowych plastrów. Niestety ze względu na rosnącą popularność Magnetum ARTHRO są coraz częściej podrabiane. Producent ze swojej strony robi wszystko, żeby dostawa przebiegała szybko i sprawnie. Plastry przychodzą do nas starannie zapakowane. Zamówienie jest w pełni bezpieczne – płacimy za nie dopiero w momencie odbioru.

Więcej informacji na stronie producenta

9/10 - (3 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here