Mass Extreme – opinie, czy warto?

0
3477

Mass Extreme to suplement diety, który powstał z myślą o osobach pragnących zbudować imponującą masę mięśniową. Producent preparatu przekonuje, że z Mass Extreme jest to nie tylko możliwe (jego zdaniem dzięki preparatowi można osiągnąć przyrost masy mięśniowej na poziomie 96%), ale również bezpieczne.  Innowacyjne połączenie naturalnych składników pomaga wzmacniać efekty regularnych ćwiczeń fizycznych. Osoby stosujące suplement mają więcej siły (są w stanie wykonać nawet cztery razy więcej powtórzeń niż podczas zwykłego treningu), a masa mięśniowa pojawia się u nich szybciej niż u sportowców nie stosujących Mass Extreme. Składniki aktywne, których użyto do stworzenia produktu to między innymi: ekstrakt Fenugreek, kwas fosfatydowy (FA), kwas 4-Amino Butanowy (GABA), kwas D-Asparaginowy (DAA), 5-Deoksy-Adenozylokobalamina, a także ekstrakt z korzenia maca. Mass Extreme jest suplementem przeznaczonym dla mężczyzn, którzy regularnie trenują. Treningi siłowe są w jego przypadku warunkiem do uzyskania oczekiwanych efektów. Producent ma pewność, co do skuteczności preparatu, dlatego umożliwia zwrot pieniędzy w przypadku, gdyby klient nie był zadowolony.

Skład produktu Mass Extreme

Skuteczność Mass Extreme wynika z zastosowania odpowiednich składników i połączenia ich w optymalnych proporcjach. Jednym z podstawowych składników jest tu ekstrakt Fenugreek, czyli po prosu kozieradka, która wykazuje znakomity wpływ na ludzki organizm. Kozieradka reguluje pracę układu trawiennego, a jej nasiona w niemal jednej czwartej składają się z białek (zawierających między innymi lizynę i tryptofan). Regularne spożywanie kozieradki chroni organizm przed cukrzycą, obniża stężenie złego cholesterolu we krwi, a co równie ważne przyspiesza wzrost tkanki mięśniowej i łącznej.

Szybko wchłaniający się kwas fosfatydowy zwiększa naszą siłę, przyspiesza tworzenie się nowej tkanki mięśniowej i dodaje energii do kolejnych treningów. Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) jest substancją, po którą kulturyści sięgają bardzo chętnie, a to ze względu na fakt, że przyspiesza on procesy anaboliczne i regenerację mięśni. Wykazuje również pozytywne działanie na ludzki układ nerwowy – uspokaja, ułatwia zasypianie, pomaga się wyciszyć i skoncentrować.

Zawartość kwasy D-Asparaginowego (DAA) zwiększa się poziom testosteronu w organizmie, co z kolei gwarantuje szybszy przyrost mięśni, poprawę sprawności seksualnej.

Kolejny składnik 5-Deoksy-Adenozylokobalamina to koenzym witaminy B12, który uczestnicy w metabolizmie tłuszczów, węglowodanów i aminokwasów. Substancja ta przyczynia się do zwiększenia apetytu, pomaga także przy budowie masy mięśniowej.

Duże znaczenie dla mężczyzn chcących zbudować masę mięśniową ma także korzeń maca, zwany również żeń-szeniem peruwiańskim. Zawiera ona witaminy, minerały, antyoksydanty, jest zaliczana do superfoods. Maca zwiększa odporność organizmu, dodaje nam energii, pomaga pokonać zmęczenie, co jest bardzo ważne podczas treningów siłowych.

Mass Extreme – czy warto

Producent suplementu diety Mass Extreme zapewnia, że jego produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Jego działanie sprawia, że powinien być przyjmowany jedynie przez mężczyzn, którym zależy na szybkim przyroście mięśni. Nie powinny go spożywać kobiety, a zwłaszcza kobiety w ciąży i mamy karmiące piersią. Nie jest ponadto wskazany dla dzieci.

Żeby suplementacja Mass Extreme przyniosła oczekiwane rezultaty, należy przyjmować preparat zgodnie z zaleceniami producenta – a więc dwie kapsułki, dwa razy dziennie (najlepiej na około pół godziny przed posiłkiem). Konieczne jest popicie preparatu szklanką wody. Taka dawka powinna być bezpieczna dla każdego. Jej znaczne przekraczanie jest niewskazane. Mass Extreme zawiera substancje, które w zbyt dużych dawkach mogą spowodować negatywne reakcje ze strony układu pokarmowego czy nerwowego. Nie należy również liczyć na to, że zwiększenie dawki przyniesie szybsze efekty.

Osoby, które nie są pewne, czy Mass Extreme to suplement odpowiedni dla nich, przed rozpoczęciem kuracji powinny poradzić się kompetentnego lekarza.

Czy warto kupić Mass Extreme? Zadecydujcie sami!

Mass extreme cena – Czy warto zapłacić aż 189 zł?

Suplement diety dla mężczyzn Mass Extreme dostępny jest w sprzedaży internetowej. Mamy możliwość zamówienia jednego z trzech pakietów. Niekiedy produkt ten dostępny jest w cenach promocyjnych – wszystkie informacje na ten temat nasi klienci znajdą tu. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z preparatem często wybierają pakiet podstawowy zawierający jedno opakowanie produktu. Kosztuje on 189 zł (do czego trzeba doliczyć koszty wysyłki) i wystarcza na trzydzieści dni codziennej suplementacji. Inną, zdecydowanie tańszą możliwością jest zakupienie kuracji trzymiesięcznej, czyli pakietu standard. Jego cena to 378 zł – w tym przypadku producent oferuje nam jedno opakowanie gratis. Zdecydowanie najbardziej korzystne jest zamówienie pakietu optymalnego, wystarczającego na sześć miesięcy suplementacji. Można go nabyć za 567 zł.

Czy mass Extreme kupie w aptece?

Suplementu diety Mass Extreme nie kupimy obecnie w żadnej z aptek. Nie jest on dostępny także w sklepach. Jedynym pewnym miejscem, gdzie możemy go zamówić jest sklep na stronie producenta. Być może w przyszłości Mass Extreme trafi do aptek, jednak w chwili obecnej jest to niemożliwe ze względu na zbyt wysokie marże. Zamówienia na stronie producenta realizowane są błyskawicznie – najdłuższy czas oczekiwania (w przypadku zamówień na terenie Polski) to czterdzieści osiem godzin. Jeżeli zamawiamy Mass Extreme za granicę, czas oczekiwania wydłuża się do siedmiu – czternastu dni.

8.1/10 - (16 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here