Vellafoot [-73%] Opinie, Cena, Efekty, Skład – gdzie kupić (Apteka czy sklep)

0
3766

Vallafoot jest to produkt medyczny, którego zadaniem jest stopniowe niwelowanie halluksów. Halluksy (nazywane także paluchami koślawymi) to zwyrodnienie objawiajające się zniekształceniem stopy (duży paluch odchyla się w stronę pozostałych palców). Jej przyczyn może być wiele. Do najpopularniejszych zaliczamy czynniki genetyczne, noszenie nieodpowiedniego obuwia (zwłaszcza butów na wysokim obcasie lub z wąskimi noskami), płaskostopie, a czasem też siedzący tryb życia. Zniekształcenia sprawiają, że paluch przestaje być podparciem podczas chodu, ciężar ciała rozkłada się nierównomiernie, mięśnie stopy stają się coraz słabsze. Halluksy są przyczyną silnego bólu, prowadzą także do rozwoju płaskostopia poprzecznego. Często dochodzi również do pojawienia się stanów zapalnych stawów. Osoby mające halluksy często mają problemy z zakupem odpowiedniego obuwia. Co charakterystyczne – halluksy są znacznie częściej problemem kobiet niż mężczyzn. W przypadku, gdy zwyrodnienie jest w zaawansowanym stadium, często zaleca się leczenie operacyjne. Zanim podejmiemy decyzję o operacji, warto jest spróbować metody mniej inwazyjnej – wypróbować urządzenie Vellafoot. Producent Vellafoot deklaruje, że jego produkt stopniowo zniweluje koślawość palucha, a także przyniesie ulgę w bólu. Co wydaje się bardzo ważne – jego stosowanie (w przeciwieństwie do leczenia operacyjnego) nie wiąże się z żadnymi efektami ubocznymi. Dodatkowo podczas jego stosowania nie odczuwamy dyskomfortu (aparat ma wręcz ułatwiać sprawne poruszanie się). Vellafoot nie przeszkadza w noszeniu tradycyjnego obuwia.

Promocja na Vellafoot z rabatem 73% dostępna jest na stronie producenta. Rabat obowiązuje do środy, 19 czerwca 2024r. 

Vellafoot – opinie

Halluksy przez wiele lat były dla mnie dużym problemem. Wstydziłam się ich, dlatego nosiłam tylko zakryte obuwie. Japonki i skąpe sandałki pozostawały w sferze moich marzeń. W pewnym momencie powiedziałam sobie, że tak już nie może być. Byłam tak zdeterminowana, że rozważałam leczenie operacyjne. Choć muszę przyznać, że obawiałam się go. Myślałam o tym, co zrobię, kiedy zabieg się nie uda. Czy będę w stanie normalnie funkcjonować? Na informacje o aparacie korekcyjnym Vellafoot trafiłam przez przypadek (podczas szukanie informacji o operacji halluksów w internecie). Zainteresowałam się nim, gdyż jego producent oferował bezoperacyjne rozwiązanie mojego problemu. Cena nie grała roli. Zdecydowałam się zamówić Vellafoot i natychmiast rozpoczęłam kurację. Nie wierzyłam, że można odwrócić deformację stopy w ciągu jednego miesiąca, jednak byłam gotowa poczekać dłużej (przecież męczyłam się z halluksami przez wiele lat). Aparat pozytywnie mnie zaskoczył. Mogłam go nosić przez całą dobę i absolutnie nie utrudniał mi on codziennego funkcjonowania. Typowe dla halluksów dolegliwości bólowe z czasem zaczęły mijać. Deformacja stopy po upływie miesiąca była już znacznie mniej widoczna. Aparat Vellafoot uchronił mnie przed inwazyjnym zabiegiem operacyjnym.

Marlena, 32 lata

Kolejna opinia z forum:

Halluksy są w mojej rodzinie problemem dziedzicznym. Miała je moja mama i babcia. Byłam z nimi pogodzona, choć (szczególnie latem) zazdrościłam koleżankom, że mogą pozwolić sobie na chodzenie w odkrytym obuwiu. Nie uwierzyłabym, że halluksów można się pozbyć w stosunkowo krótkim, czasie, bez operacji, przy pomocy stosunkowo prostego aparatu. Jednak zobaczyłam efekty działania Vellafoot u mojej koleżanki. Były zaskakująco dobre. Zamówiłam aparat od razu. Na początku chciałabym zaznaczyć, że jest on bardzo wygodny i nie musimy się obawiać, że każdy krok będzie sprawiał nam ból. Innowacyjny mechanizm zastosowany w Vellafoot sprawia, że możemy normalnie się poruszać, a mimo to proces korekcji stopy trwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę (nie zdejmujemy aparatu na noc). Stopy zaczynają wyglądać inaczej już po miesiącu kuracji. Vellafoot rozwiązał u mnie nie tylko problem natury estetycznej. Dzięki niemu pozbyłam się stanów zapalnych i obrzęków (osoby cierpiące na halluksy wiedzą o czym mówię). Polecam Vellafoot wszystkim, którzy rezygnują z wymarzonych butów z powodu halluksów.

Martyna, 28 lat

Vellafoot – bezpieczeństwo stosowania

Vellafoot (w przeciwieństwie do innych znanych nam metod redukcji halluksów) nie powoduje żadnych efektów ubocznych, co sprawia, że może nosić go praktycznie każdy. Aparat jest dyskretny, komfortowy i można nosić go przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Inwazyjne zabiegi operacyjne sprawiają, że konieczny jest dłuższy lub krótszy okres rekonwalescencji. W przypadku Vellafoot nie ma o tym mowy. Podczas kuracji możemy chodzić do pracy, na długie spacery, a nawet tańczyć. Nie będziemy przy tym odczuwać bólu. Jednocześnie koślawy paluch przez cały czas będzie się zmniejszał. Warto podkreślić, że Vellafoot został zaprojektowany w taki sposób, żeby dostosowywać się do kształtu stopy, a także sposobu chodzenia konkretnej osoby. Producent zaleca, żeby nosić go przynajmniej trzy lub cztery godziny na dobę, choć można ten czas przedłużyć nawet do całej doby. Urządzenie zostało pokryte specjalnym materiałem, który chroni skórę przed podrażnieniami. Badania pokazują, że dziesięciotygodniowe noszenie Vellafoot powoduje zmniejszenie koślawości palucha, poprawę komfortu chodzenia, zniwelowanie dolegliwości bólowych i stanów zapalnych

Vellafoot – cena

Za korektor Vellafoot w regularnej cenie trzeba zapłacić 317 zł (do tego doliczamy opłatę za przesyłkę – jej wysokość może się różnić w zależności od tego czy zamawiamy produkt na terenie kraju, czy za granicę). Warto zdawać sobie sprawę, że producent od czasu do czasu sprzedaje Vellafoot w bardzo atrakcyjnych promocjach (jeżeli szukają Państwo rabatów na to urządzenie, zachęcamy do odwiedzenia tej strony). Aktualnie istnieje możliwość zakupu aparatu w cenie stu trzydziestu siedmiu złotych (co pozwala nam zaoszczędzić sto osiemdziesiąt złotych). Dodatkową zaletą tej promocji jest możliwość otrzymania darmowej przesyłki. Przypominamy jednak, że akcja ta jest ograniczona w czasie. Producent jest pewien skuteczności swojego produktu, dlatego w gwarantuje Klientom zwrot pieniędzy w sytuacji, gdy Vellafoot nie spełni ich oczekiwania.

Vellafoot – gdzie kupić (apteka czy sklep)?

Osoby, które zainteresowały się korektorem Vellafoot mogą dokonać zakupu za pośrednictwem internetowej strony producenta.  Niestety współcześnie produkt nie jest dostępny w żadnym innym miejscu (nie znajdziemy go w aptekach). Jest prawdopodobnie, że zauważymy go na aukcjach internetowych lub różnych sklepach, jednak tu zalecamy szczególną ostrożność, gdyż produkt ten jest często podrabiany (z oczywistych względów producent nie może brać odpowiedzialności za urządzenia zakupione u innych sprzedawców). Nie jest wykluczone, że Vellafoot w przyszłości trafi do aptek, jednak obecnie jest to nierealne ze względu na wyjątkowo wysokie marże i prowizje pośredników. Żeby wynagrodzić Klientom tę niedogodność, producent oferuje bardzo szybką (produkt jest wysyłany najpóźniej w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienie) i dyskretną wysyłkę.

Strona producenta Vellafoot

8.3/10 - (6 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here