Fungalor Premium Plus Opinie, Cena, Efekty, Skład – gdzie kupić (Apteka czy sklep)

0
13946

Fungalor Plus jest to innowacyjny krem przeznaczony do walki z grzybicą stóp. Infekcje grzybicze nie należą do rzadkości. Może na nie cierpieć nawet siedemdziesiąt procent społeczeństwa. Są one przyczyną nieprzyjemnego zapachu, swędzenia, łuszczenia się skóry stóp, pieczenia, nadmiernej potliwości. Choroba bardzo często atakuje również paznokcie u stóp doprowadzając do ich degradacji. Grzybicą możemy zarazić się w wielu miejscach – na basenie, w hotelach, w saunie, czy na siłowni. Grzyb jest szczególnie niebezpieczny, kiedy nasz układ immunologiczny jest osłabiony. W grupie zwiększonego ryzyka znajdują się także osoby cierpiące na zaburzenia krążenia, mające problemy z nadmierną potliwością, cierpiące na choroby metaboliczne (między innymi cukrzycę i otyłość), z zaburzeniami hormonalnymi, problemami żołądkowo-jelitowymi, po antybiotykoterapii, po chemioterapii, cierpiące na niedokrwistość, a także noszące obuwie nieprzepuszczające powietrza. Warto zdawać sobie sprawę, że grzybicą stóp bardzo łatwo jest się zarazić, dlatego osoba chora jest zagrożeniem dla ludzi w swoim najbliższym otoczeniu. Istnieje wiele sposobów na leczenie tej choroby. Fungalor Plus uważany jest za jeden ze skuteczniejszych. Efekty działania kremu są obserwowane bardzo szybko. Preparat zawdzięcza swoją skuteczność unikalnemu składowi. Znajdziemy w nim między innymi kimbazol, farnesol, witaminę E, jony srebra i olejki eteryczne. Producent podkreśla, że produkt nie tylko eliminuje grzybicę, ale też zapobiega jej nawrotom. Jednocześnie nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Promocja na Fungalor Plus z rabatem 61% dostępna jest na stronie producenta. Rabat obowiązuje do czwartku, 18 lipca 2024r. 

Fungalor Plus – opinie

Krem Fungalor Plus już bardzo szybko zaczął cieszyć się przychylnymi opiniami konsumentów. Cenią go oni przede wszystkim za skuteczność w walce z grzybicą, a także to, że efekty jego działania pojawiają się bardzo szybko. Nie bez znaczenia jest również bezpieczny dla zdrowia, naturalny skład. Oto przykładowe opinie dotyczące kremu Fungalor Plus:

Grzybicą stóp zaraziłam się prawdopodobnie na basenie. Przez długi czas nie mogłam się jej pozbyć. Stosowałam różne preparatu przeciwgrzybicze, ale pomagały one tylko na chwilę. Kiedy tylko przez kilka dni przestawałam ich używać problem powracał. Grzybica nie jest uważana za poważną chorobę, jednak ma bardzo negatywny wpływ na jakość naszego życia. Moje stopy wyglądały fatalnie – skóra ciągle się łuszczyła, paznokcie były pożółkłe i łatwo się łamały. Dla mnie największym problemem było silne swędzenie i bardzo nieprzyjemny zapach. Czułam ogrmony dyskomfort, kiedy musiałam zdjąć buty, unikałam z tego powodu chodzenia w gości. Kiedy już praktycznie straciłam nadzieję, że kiedykolwiek uda mi się pozbyć grzybicy raz na zawsze, odkryłam Fungalor Plus. Kupiłam go zachęcona ogromną ilości pozytywnych opinii. Muszę przyznać, że efekty były zauważalne bardzo szybko. Już w pierwszym tygodniu stosowania stan skóry moich stóp bardzo się poprawił. Zniknęło okropne swędzenie, a także nieprzyjemny zapach. Dużym atutem było dla mnie także to, że Fungalor Plus posiada naturalny skład – nie trzeba obawiać się o ewentualne efekty uboczne.

Barbara, 45 lat

Inna opinia z forum:

Szczerze mówiąc nie jestem w stanie wskazać momentu, kiedy zaraziłam się grzybicą stóp. Możliwości jest wiele. Zawsze byłam aktywna fizycznie, chodziłam na zajęcia jogi i basen. Dodatkowo często podróżowałam, co wiązało się z pobytami w hostelach. Grzybicę zaobserwowałam u siebie, kiedy mój organizm był bardzo osłabiony poważną infekcją. Wypróbowałam chyba wszystkie domowe sposoby, a kiedy okazały się nieskuteczne – poszłam do lekarza. Jednak wszystkie leki przeciwgrzybicze, które stosowałam okazały się nieskuteczne. Kiedyś zwierzyłam się znajomej ze swojego problemu, a ona poleciła mi Fungalor Plus, który kiedyś pomógł jej mężowi. Kupiłam go za jej poleceniem, choć muszę przyznać, że bez przekonania. Kuracja trwała około półtora miesiąca. Po tym czasie moje stopy zmieniły się nie do poznania. Zniknął nieprzyjemny zapach, świąd, skóra przestała się łuszczyć. Dodatkowo zauważyłam, że krem pomógł mi pozbyć się nieestetycznych żółtych przebarwień na paznokciach. Kilka miesięcy po zakończeniu kuracji z Fungalor Plus moje stopy nadal są w doskonałym stanie. Jedynie od czasu do czasu stosuję go profilaktycznie, gdyż nie jestem w stanie zrezygnować z wizyt na basenie. Polecam Fungalor Plus wszystkim osobom, które nie mogą się pozbyć grzybicy skóry.

Malwina, 28 lat

Fungalor Plus – skład

Skład preparatu Fungalor Plus zasługuje na uwagę. Do stworzenia preparatu producent użył tylko i wyłącznie najwyższej jakości składników, co jego zdaniem jest gwarancją skuteczności i braku efektów ubocznych.

W składzie kremu znajdziemy między innymi jony srebra, które działają przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie. Pomagają unicestwić już istniejące grzyby, a także zapobiegają nawrotom choroby.

Innym składnikiem o właściwościach przeciwgrzybiczych jest kimbazol. Niszczy on grzyby i zapobiega nawrotom choroby. Dodatkowo eliminuje charakterystyczne dla grzybicy swędzenie.

Fungalor Plus zawiera również farnesol, który zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp, hamuje rozwój bakterii, a także eliminuje nieprzyjemny zapach. Dodatkowym jego atutem jest zdolność do zmiękczania naskórka.

W preparacie znajdziemy również witaminę E, która odpowiedzialna jest za zmiękczenie i nawilżenie skóry, a także olejki eteryczne, które odświeżają i przyjemnie chłodzą stopy.

Fungalor Plus – bezpieczeństwo stosowania

Ze względu na naturalny skład preparat Fungalor Plus uchodzi za w pełni bezpieczny dla zdrowia. Jedynym przeciwwskazaniem do jego stosowania jest sytuacja, gdy mamy alergię na co najmniej jeden z zawartych w nim składników.

Producent zaznacza, że kuracja przyniesie efekty, w przypadku kiedy będzie trwała od jednego do półtora miesiąca. Krem należy stosować codziennie. Aplikujemy go na dokładnie umyte i osuszone stopy, a następnie wmasowujemy. Powinien wchłonąć się maksymalnie w dwie minuty po aplikacji.

Fungalor Plus może być stosowany w różnych stadiach choroby. Jest on polecany osobom w każdym wieku.

Musimy zdawać sobie sprawę, że kuracja Fungalor nie przyniesie zadowalających efektów, jeżeli nie będziemy przestrzegać podstawowych zasad higieny. Powinniśmy codziennie myć stopy. Latem dobrze jest stosować antyperspirant lub posypywać je talkiem, co zapobiegnie nadmiernemu wydzielaniu potu. Musimy codziennie zmieniać skarpetki. Dodatkowo powinny one być prane w temperaturze sześćdziesięciu stopni (tylko wówczas mamy gwarancję pozbycia się drobnoustrojów).

Jeżeli chcemy uniknąć grzybicy i zapobiegać jej nawrotom powinniśmy nosić obuwie przepuszczające powietrze. Co więcej – nie należy przez cały czas nosić tego samego obuwia. W żadnym wypadku nie nosimy obuwia należącego do innych osób (dotyczy to również ręczników i środków higieny stóp).

Na basenach, w saunach, hotelowych prysznicach należy koniecznie nosić klapki. W przypadku zajęć jogi, podczas których zaleca się ćwiczenie boso, dobrze jest jednak zdecydować się na specjalne skarpetki.

Należy dbać o dobrą kondycję układu immunologicznego, gdyż grzybica atakuje nasz organizm, kiedy jesteśmy osłabieni.

Fungalor Plus – cena

W regularnej cenie preparat Fungalor Plus kosztuje dwieście pięćdziesiąt osiem złotych. Jest on niekiedy dostępny w atrakcyjnych promocjach, o których informację można znaleźć pod tym adresem.

Obecnie istnieje możliwość zakupu Fungalor Plus za sto dwadzieścia dziewięć złotych. Pamiętajmy jednak, że jest to cena samego produktu. Jest on dostępny jedynie w sprzedaży internetowej, dlatego musimy pamiętać również o kosztach wysyłki. To ile zapłacimy za przesyłkę będzie zależało między innymi od tego, gdzie ma zostać wysłana paczka. Przesyłki na terenie Polski są tańsze od przesyłek zagranicznych. Wszystkie informacje na temat kosztów poda nam konsultant, który skontaktuje się z nami, kiedy zdecydujemy się złożyć zamówienie.

Fungalor Plus – gdzie kupić (sklep czy apteka)?

Wysokie marże aptek sprawiają, że preparat Fungalor Plus jest wciąż dostępny jedynie w sprzedaży internetowej. Producent informuje, że być może to się zmieni, jednak w chwili obecnej sprzedawanie go w aptekach byłoby całkowicie nieopłacalne.

Ze swojej strony producent dokłada wszelkich starań, żeby przesyłka dotarła do Klienta w możliwie jak najkrótszym czasie. W przypadku zamówień na terenie Polski czas oczekiwania to maksymalnie dwa dni robocze. Kiedy zamawiamy za granicę, musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Osoby, które chcą zamówić Fungalor Plus powinny zrobić to za pośrednictwem strony producenta. Jest to jedyne legalne źródło, gdzie można zamówić oryginalny, najwyższej jakości produkt. Fungalor Plus cieszy się dużą popularnością, co sprawia, że na rynku pojawiają się jego podróbki. Są to produkty niepełnowartościowe, za które producent nie bierze odpowiedzialności.

Strona producenta Fungalor Plus

8.3/10 - (123 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here