Profolan – Opinie, Cena, Efekty, Skład – gdzie kupić (Apteka czy sklep)

1
30557

Profolan to suplement diety stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach, których problemem jest nadmierne wypadanie włosów lub wręcz łysienie. Działanie preparatu to przede wszystkim wzmacnianie mieszków włosowych, stymulacja porostu włosów i co ciekawe – wzmocnienie ich naturalnego koloru. Wysokogatunkowy produkt ma całkowicie naturalny skład, co jest jego wielkim atutem. Innowacyjna formuła Grow3 jest w stanie zablokować hormon DHT, jednak nie jest to blokada całkowita, dlatego nie ma tu obawy o negatywne konsekwencje zdrowotne. Nowoczesny suplement zawiera unikalne połączenie takich składników jak pokrzywa, ekstrakt ze skrzypu polnego, l-cysteina, tauryna, witaminy E, A, B6, tiamina, cynk, a także miedź. Wielkim atutem Profolan jest to, że działa on niezależnie od przyczyny, która wpływa na wypadanie włosów. Mogą go przyjmować mężczyźni po ukończeniu osiemnastego roku życia. Producent deklaruje, że pożądane efekty osiągniemy już po sześciu miesiącach regularnej suplementacji. Co ważne same kapsułki są łatwe do połknięcia i wolne od szkodliwych składników dodawanych do gorszej jakości suplementów.

Spis Treści:
1. Profolan – Opinie
2. Profolan – Skutki uboczne
3. Profolan – Skład
4. Profolan – Cena produktu
5. Profolan – Gdzie kupić? (Apteka czy sklep)

Aktualne promocje na Profolan

Profolan – Opinie

Czytając o zaletach rewolucyjnego suplementu, który jest w stanie skutecznie rozwiązać problem łysienia można odczuwać niedowierzanie. Zwłaszcza wówczas, kiedy przypadłość ta w danej rodzinie przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Z tego względu przed dokonaniem zakupu warto jest zapoznać się z opiniami zadowolonych klientów.

Mężczyźni w mojej rodzinie od zawsze mieli problem z przedwczesnym łysieniem. Podejrzewałem więc, że spotka to również mnie. Nie przypuszczałem jednak, że będzie to tak szybko. Już w wieku osiemnastu lat zacząłem obserwować zwiększone wypadanie włosów. Z czasem na mojej głowie zaczęły tworzyć się prześwity. Nikogo chyba nie dziwi, że dla młodego człowieka jest to prawdziwy dramat. Zwłaszcza, że wyróżniałem się na tle moich kolegów, którzy mogli się wówczas cieszyć bujnymi włosami. Zacząłem desperacko szukać leków, które zahamują wypadanie włosów, jednak efektów nie było widać. Wszystko się zmieniło, kiedy zobaczyłem reklamę suplementu Profolan. Nie miałem wielkich nadziei, ale próbowałem wtedy wszystkich środków. Do przetestowania Profolan zachęcił mnie dodatkowo całkowicie naturalny skład, który nie mógł powodować skutków ubocznych. Na pierwsze rezultaty musiałem nieco poczekać, ale moja wytrwałość opłaciła się. Po kilku miesiącach włosy przestały wypadać, a co ważne zaczęły pojawiać się nowe. Obecnie uważam mój problem z łysieniem za rozwiązany, a przynajmniej zahamowany na jakiś czas.

Krzysztof, 24 lata

Inna opinia z forum:

Mój problem z wypadaniem włosów rozpoczął się w dojrzałym wieku. Kilka miesięcy po moich pięćdziesiątych urodzinach zauważyłem, że moje włosy bardzo się przerzedziły. Nie wiem, czy winny był temu stres, zła dieta, czy zaburzenia hormonalne. Postanowiłem jednak działać, bo z bujną czupryną czuję się po prostu pewniejszy siebie. Na szczęście nie musiałem czekać długo. Znajomy, który od dawna walczył z łysieniem polecił mi suplement diety Profolan. Postanowiłem mu zaufać, zwłaszcza, że skład preparatu wydał mi się całkiem bezpieczny. Dodatkowo produkt ten wytwarzany jest zgodnie z najwyższymi standardami, co sprawia, że jest wolny od konserwantów i toksycznych substancji charakterystycznych dla części suplementów. Ale do rzeczy – po około dwóch miesiącach moje włosy praktycznie przestały wypadać. Po upływie pół roku regularnego stosowania Profolan zauważyłem, że te, które wypadły wcześniej zaczęły odrastać. Dla mnie ważne jest również to, że preparat przyczynił się do wzmocnienia mojego naturalnego koloru włosów.

Jerzy, 55 lat

Więcej opinii przeczytasz tutaj

Czy Profolan – skutki uboczne

Część mężczyzn, którzy myślą o rozpoczęciu kuracji Profolanem obawia się o skutki uboczne. Choć hormon DHT odpowiedzialny jest za osłabienie mieszków włosowych i łysienie, to z drugiej strony jego wyeliminowanie może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych. Taka sytuacja nie będzie miała natomiast miejsca w przypadku suplementu Profolan, gdyż opiera się on jedynie na naturalnych składnikach. Innowacyjny preparat osłabi szkodliwe działanie DHT, jednak nie wyeliminuje go całkowicie, dlatego wszelkie obawy są nieuzasadnione. Oczywiście, żeby cieszyć się dobroczynnym działaniem Profolan należy pamiętać o odpowiednim jego dawkowaniu. Tu należy trzymać się zaleceń producenta, który sugeruje przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie w trakcie posiłku i popicie ich szklanką wody. Mężczyźni, którzy mają wysokie skłonności do alergii i nie są pewni jak ich organizm zareaguje na wieloskładnikowy preparat, dla większego komfortu psychicznego przed rozpoczęciem kuracji powinni skonsultować się z lekarzem.

Profolan – skład

Profoloan składSekretem niezaprzeczalnej skuteczności suplementu Profolan jest formuła Grow3. Producent postawił na dobroczynne działanie pokrzywy, skrzypu polnego, tauryny, l-cysteiny, a także cennych witamin i minerałów. Od wieków znana i wykorzystywana przez medycynę naturalną pokrzywa przyczynia się do wyraźnego ograniczenia wypadania włosów. Jest ona również powszechnie wykorzystywana do produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów, gdyż odżywia je i nadaje im piękny, głęboki odcień. Dzięki bogatemu w substancje odżywcze ekstraktowi ze skrzypu polnego suplement znakomicie odżywia włosy od środka, dzięki czemu stają się one mocniejsze i bardziej odporne na wypadanie. L-cysteina to aminokwas niezbędny do odżywiania, a także odnowy komórek. Warto zdawać sobie sprawę, że zbyt mała jej ilość w organizmie może być bezpośrednią przyczyną utraty włosów. Tauryna to z kolei aminokwas o różnorodnych właściwościach – jest ona niezbędna między innymi do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, stymuluje również porost włosów, jako, że w dużych ilościach kumuluje się w mieszkach włosowych.

Profolan jest również źródłem dobrze przyswajalnych witamin i minerałów, które korzystnie wpływają na cały nasz organizm i jednocześnie chronią nasze włosy. Znajdziemy w nim witaminy E, A, B6, cynk, tiaminę, miedź i biotynę.

Profolan – cena

Unikalny suplement diety Profolan można zakupić w trzech różnych pakietach. Standardem są tu pakiet podstawowy, pakiet standard i pakiet optymalny. Jeżeli pojawiają się promocje na ten suplement – będą one dostępne na tej stronie. Pakiet podstawowy to jedno opakowanie preparatu, które wystarczy na jeden miesiąc stosowania zgodnie z zaleceniami producenta. Jest on dostępny w cenie 187,60 zł. W pakiecie standard otrzymamy zapas tabletek, który wystarczy na trzy miesiące stosowania, co jest już kuracją pozwalającą zobaczyć pierwsze efekty. Obecnie jest on dostępny w cenie 375,20 zł (jedno opakowanie otrzymujemy tu gratis). Osobom, które zdecydowały się na przeprowadzenie pełnej, sześciomiesięcznej kuracji dedykowany jest pakiet optymalny – zawiera on sześć sztuk, w cenie 562,80 zł – w tym przypadku płacimy jedynie za trzy opakowania, pozostałe trzy są gratis. Do zakupu należy dołączyć koszty przesyłki, które będą inne w zależności od tego, czy zdecydujemy się na zapłatę z góry, czy wybierzemy możliwość wysyłki za pobraniem.

Profolan – gdzie kupić? (apteka czy sklep)

Jedynym bezpiecznym sposobem na zaopatrzenie się w suplement diety Profolan jest zakup przez internet, a konkretnie poprzez stronę producenta. Wysoka skuteczność preparatu sprawiła, że na rynku pojawiło się wiele jego zamienników, które nie posiadają jednak podobnych właściwości. Nie mamy również gwarancji co do ich bezpieczeństwa. Firma produkująca Profolan nie bierze odpowiedzialności za produkty zakupione na aukcjach internetowych. Obecnie nie można kupić Profolan w aptekach. Producent zrezygnował z takiej możliwości, gdyż apteki pobierają wysoką marżę, która przełożyłaby się na znaczny wzrost ceny produktu.

8.2/10 - (28 votes)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here