Acupremax – opinie, skutki uboczne, cena, gdzie kupić (apteka czy sklep)

0
2356

Acupremax są to innowacyjne wkładki do butów, które są w stanie złagodzić dolegliwości bólowe, napięcie mięśni, obrzęki, a także wiele innych dolegliwości. Pomagają również w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Inspiracją do stworzenia tego produktu była refleksoterapia, czyli terapia holistyczna zakładająca, że żaden narząd naszego ciała nie może działać w izolacji. Na naszych stopach (a także dłoniach) znajdują się punkty, które są powiązane z konkretnymi organami. Kiedy jakiś narząd choruje, na stopie w określonym miejscu pojawia się ból. Rozmasowanie danego punktu sprawia, że narząd zaczyna funkcjonować lepiej. Producent wkładek przekonuje, że noszenie ich nawet przez kilka godzin dziennie może przynieść zaskakująco dobre efekty terapeutyczne. Ważne jest, żeby nosić wkładki w różnych godzinach, gdyż każdy narząd w naszym ciele posiada charakterystyczny dla siebie czas aktywności. Przykładowo trzustka, śledziona i żołądek są najbardziej aktywne o poranku, natomiast nerki najintensywniej pracują popołudniami. Wkładki Acupremax przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Stanowią one połączenie starożytnej chińskiej wiedzy z najnowocześniejszymi technologiami. Producent przekonuje, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych leków przynoszą one spektakularne rezultaty, a jednocześnie nie powodują efektów ubocznych.

Zamów Acupremax z rabatem 72%,
Rabat obowiązuje do czwartku, 18 lipca 2024r. 

Acupremax – opinie

Deklaracje producenta Acupremax brzmią tak niewiarygodnie dobrze, że niektórym trudno jest uwierzyć w skuteczność wkładek. Zachęcamy zatem, by przed zakupem zebrać jak najwięcej informacji o tym produkcie. Przekonajmy się, co mają do powiedzenia osoby, które korzystały już z Acupremax. Oto przykładowe opinie konsumentów:

Refleksoterapią interesowałam się od wielu miesięcy. Byłam ciekawa, czy tego typu zabiegi mogłyby pomóc w przypadku moich dolegliwości (cierpiałam na chroniczne bóle kręgosłupa i stany zapalne pęcherza moczowego). Mieszkam jednak w małym mieście, gdzie nie ma gabinetów refleksoterapii. Praca i obowiązki domowe stały natomiast na przeszkodzie dłuższej podróży. Kiedy dowiedziałam się, że na rynku pojawiły się wkładki do butów, które działają jak zabieg u refleksoterapeuty, wiedziałam, że muszę je mieć. Acupremax można zamówić tylko przez internet, ale nie było to dla mnie żadnym problemem (czekałam na przesyłkę zaledwie dwa dni). Muszę przyznać, że pierwsze efekty ich działania pojawiły się szybciej niż myślałam. Początkowo moje dolegliwości nieco się nasiliły, jednak było to wynikiem intensywnego oczyszczania organizmu z toksyn. Po miesiącu noszenia wkładek (zakładałam je do pracy, chodziłam w nich także w domu) mój kręgosłup przestał boleć, a zapalenie pęcherza jak dotąd się nie pojawiło. Wkładki są wygodne, dlatego chcę nosić je nadal. Nie zauważyłam u siebie żadnych efektów ubocznych (były one normą podczas przyjmowania leków zapisanych przez lekarza). Polecam Acupremax wszystkim, niezależnie od tego jaki jest ich problem zdrowotny (zasięg refleksoterapii jest naprawdę duży).

Zuzanna, 33 lata

Inna opinia z forum:

Nie miałam większych dolegliwości zdrowotnych, poza umiarkowanymi bólami stawów. Moim problemem były także wiecznie lodowate dłonie i stopy (niewydolność krążenia, z którą mój lekarz nie mógł sobie poradzić). Prawdopodobnie nie zainteresowałabym się wkładkami Acupremax, gdyby nie moja koleżanka, która dzięki nim wyleczyła potworne problemy z nerkami. Zaczęłam czytać o działaniu refleksoterapii. Pomyślałam, że skoro wkładki okazały się skuteczne w przypadku tak poważnych dolegliwości, to być może pomogą i mi. Zaczęłam je nosić już pierwszego dnia, gdy dostałam przesyłkę od kuriera. Byłam tak ciekawa efektów, że chodziłam w nich zarówno po domu, jak i w pracy. Efekty rzeczywiście pojawiły się szybko. Już pierwszego dnia miałam wrażenie, że krew krąży po moim ciele szybciej. Moje stopy i dłonie stały się cieplejsze. Poprawiło się także moje samopoczucie. Regularnie trenuję i od czasu do czasu miałam problemy ze stawami. Odkąd noszę wkładki Acupremax ból się nie pojawił. Uważam, że Acupremax to naprawdę ciekawy produkt. Nie powoduje on efektów ubocznych, dlatego warto go wypróbować zanim zdecydujemy się na bardziej inwazyjne formy leczenia. Ja jestem w stu procentach usatysfakcjonowana.

Marta, 29 lat

Acupremax – efekty uboczne

Wkładki Acupremax są w pełni bezpieczne. Znajdują się w nich magnesy, które wytwarzają pole magnetyczne – neutralizuje ono dolegliwości bólowe i zmniejsza stany zapalne. Ich stosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy, że włożymy je do ulubionych butów. W sytuacji, gdy wkładki okażą się zbyt duże – możemy dostosować je do swojego rozmiaru przy pomocy nożyczek. Wielką zaletą wkładek Acupremax jest wykonanie z wysokiej jakości tworzywa PVC – jest ono łatwe do utrzymania w czystości i niezwykle trwałe (te same wkładki można nosić nawet przez wiele lat – nie stracą one swoich właściwości).

Acupremax – cena

Za wkładki Acupremax w regularnej cenie należy zapłacić trzysta siedemnaście złotych plus koszty wysyłki (wbrew pozorom nie jest to tak dużo, gdyż para wkładek wystarcza na wiele lat codziennego użytkowania). W tej chwili produkt jest dostępny w bardzo atrakcyjnej promocji. Acupremax można nabyć za sto trzydzieści siedem złotych (jeżeli produkt w przyszłości będzie dostępny w promocji – wszystkie informacje na ten temat znajdą Państwo na tej stronie). Przypominamy, że akcja promocyjna jest ograniczona w czasie. Zainteresowani zakupem mogą składać zamówienia na stronie producenta (za wkładki można zapłacić natychmiast lub przy odbiorze). Wysyłka standardowa (zamówienie jest u Klienta w ciągu trzech do czterech dni) jest darmowa. Koszt wysyłki ekspresowej (czas dostawy to jeden dzień) wynosi 9.99 zł. Przy wyborze płatności online oferujemy darmową konsultację z naszym specjalistą.

Acupremax – gdzie kupić (apteka czy sklep)?

Wkładki Acupremax są dostępne na polskim rynku od niedawna, dlatego w tej chwili można je kupić jedynie za pośrednictwem strony internetowej producenta. Nie dostaniemy ich w żadnej aptece, czy sklepie internetowym. Wprawdzie producent nie wyklucza wprowadzenia tego produktu do aptek, jednak w tym momencie nie jest to możliwe ze względu na bardzo wysokie marże. Producent dokłada wszelkich starań, żeby wysyłka towaru przebiegała bezproblemowo. Jednocześnie przestrzega przed zakupem podróbek, które już pojawiły się na polskim rynku (za wkładki nieoryginalne nie bierze odpowiedzialności). Przez wzgląd na sytuację epidemiczną każda przesyłka przygotowywana jest w warunkach sterylnych.

Więcej informacji na stronie producenta

9/10 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here